BlogScrum

EO podbiło serca kapituły

21 marca 2024 roku zapisze się na kartach historii jako wyjątkowy dzień, kiedy nasza determinacja, wiedza i profesjonalizm odkryły swe pełne świetło

Dream Team EO oraz Nesperta, zjednoczone w tworzeniu aplikacji mobilnej Mój Semilac, stanęły na podium 13. edycji Mobile Trends Awards w Krakowie. 

W tym prestiżowym konkursie otrzymaliśmy dwie statuetki. Pierwszą w kategorii Commerce, w której konkurencja była na najwyższym poziomie w postaci aplikacji ERLI.pl stworzonej przez Appchance oraz Mohito stworzonej przez Silky Coders. Druga statuetka to Nagroda Główna, przynosząc nam zaszczytne 3. miejsce i miano jednej z trzech najlepszych aplikacji mobilnych roku 2023. 

Szczególnie istotne są powody, dla których kapituła właśnie nam przyznała te wyróżnienia. 

Kapituła MTA doceniła nasz ciągły rozwój projektu Mój Semilac, w szczególności za dodanie innowacyjnych funkcji, takich jak program poleceń, oraz za priorytetowe nastawienie na użytkownika! 

Jesteśmy poruszeni faktem, że nasze podejście w zakresie Product Discovery oraz skupienie na potrzebach użytkowników, które sprawiły, że Mój Semilac zdobył serca licznych użytkowniczek, zostały również dostrzeżone przez najbardziej cenionych ekspertów branży mobilnej. 

A konkurencja była olbrzymia i na najwyższym poziomie:
– 12 kategorii konkursowych,
– 69 nominowanych projektów,
– ponad 200 projektów zgłoszonych do konkursu,
– 80 tysięcy głosów oddanych przez internautów,
– 18 zwycięskich projektów. 

Dlatego też, nasze zwycięstwo nabiera jeszcze większego znaczenia i jest dla nas niezwykłą chlubą. 

Inne artykuły które mogą Cię zainteresować