Rozwiązania Digital Signage, monitory i tablice interaktywne

To nie tylko zwykła reklama wyświetlana na cyfrowych nośnikach. Rozwiązania DS przechodzą transformację, coraz bardziej angażują odbiorcę i są interesująco zaprojektowane. Doświadczenia wizualne są nie tylko formą przekazywania informacji, ale równie często świadczą o prestiżu i możliwościach firmy. Rosnące wymagania w stosunku do prezentowanych treści powodują wzrost oczekiwań wobec samych nośników oraz są doskonałą formą prezentacji wizji biznesowych.

aspect_ratio

Monitory wielkoformatowe

Bogata oferta monitorów i ekranów pozwoli stworzyć atrakcyjne otoczenie biurowe dla pracowników i Klientów w Twojej firmie. Wspólnie z Samsung, eo Networks dostarcza szeroką gamę rozwiązań Digital Signage. Ofertę tworzą ekrany wielkoformatowe – Smart Signage. Są one profesjonalnym wyposażeniem sal konferencyjnych.

Nadają się idealnie do prezentacji, dają nieskazitelnie czysty i jasny obraz nawet w bardzo słonecznym czy doświetlonym pomieszczeniu. Są przyjazne w obsłudze, ciche, wydajne energetycznie, dzięki czemu są doskonałą alternatywą dla projektorów.

live_tv

Ekrany dotykowe (interaktywne)

Rozwiązanie MagicIWB może przekształcić tradycyjną prezentację w dynamiczne doświadczenia z możliwością przechwytywania obrazu. Rozwiązanie tworzą monitor wielodotykowy do interaktywnej współpracy wraz z nakładką dotykową. Jest to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników, którzy nie potrzebują pisać na monitorze dotykowym.

Wyświetlacze z funkcją pisania docenią osoby wykorzystujące wymianę informacji podczas bezpośrednich i wirtualnych spotkań opartych na prezentacjach. To idealne rozwiązanie dla osób które chcą mieć jednocześnie możliwość interakcji z innymi uczestnikami bez użycia komputera osobistego dzięki systemom dotykowym.

tv

Monitory biznesowe

Najwyższa jakość obrazu i ergonomii, a także nowoczesna, dopracowana stylistyka. Atuty monitorów biznesowych Samsung to miedzy innymi minimalistyczny tylny panel, równomiernie wysoka jakość obrazu,zestaw złączy dla większej wygody i funkcjonalności jeden monitor – dwa źródła obrazu. Komfortowe warunki pracy, które zapewnia monitor to idealny sposób na większą produktywność.

 

tv

Telewizory biznesowe

Z telewizorami Samsung SMART Business TV zainteresujesz Klientów swoją ofertą. Dzięki wbudowanemu tunerowi telewizyjnemu Smart Business TV oferuje możliwość jednoczesnego wyświetlania sygnału telewizyjnego oraz oferty handlowej. Pełny zestaw narzędzi od zarządzania i prezentowania przyjaznych treści, pozwoli dostarczyć Twoim gościom użytecznych oraz spersonalizowanych informacji.

 

Wykorzystaj możliwości interakcji zewnętrznych stosując dopasowanego rozwiązania w obszarze komunikacji wizualnej. Więcej informacji na temat oferty produktów Samsung otrzymasz pisząc na adres handlowy@eo.pl