Zrealizowaliśmy ponad 400 projektów naszych
Klientów!

Stwórz nowoczesną aplikację webową z doświadczonym zespołem, który zrozumie Twoje potrzeby i zaproponuje najlepsze rozwiązania.

01
Dopasuj aplikację do swoich potrzeb

Aplikację budujemy specjalnie dla Ciebie, nie jest to produkt z półki. Każde rozwiązanie tworzymy z myślą o Twoich celach, dzięki temu spełniamy Twoje unikalne wymagania biznesowe.

02

Zaprojektuj interfejs, który pokochają użytkownicy

Na każdym etapie pracy nad projektem, Nasi specjaliści dbają o to, żeby korzystanie z tworzonej aplikacji było intuicyjne, angażowało użytkowników i sprawiało im przyjemność.

03
Twórz aplikację w oparciu o nowoczesne technologie

Nasze projekty opieramy o najnowsze technologie. To pozwala oszczędzić Twój czas i pieniądze oraz zapewnić, że Twój produkt jest bezpieczny, a jego rozwój może być z łatwością realizowany przez najbliższe lata.

04
Nigdy nie zapominaj o bezpieczeństwie

Jesteśmy na bieżąco ze standardami dotyczącymi bezpieczeństwa. Zawsze dbamy o to, żeby Nasze aplikacje spełniały najwyższe standardy pod tym kątem.

05
Zapewnij szybkie i płynne działanie

Na pozytywne doświadczenie korzystania z aplikacji wpływają nie tylko jej wygląd i intuicyjna obsługa, ale również szybkie działanie. Tworząc i rozwijając aplikacje, nigdy nie zapominamy o ich wydajności.

06
Bądź gotowy na rozwój

Sukces na rynku to często zdolność do szybkiej adaptacji. Nasze aplikacje są zawsze gotowe na wzrost ruchu, integrację z nowymi usługami i dalszy rozwój.

Zobacz jak pracujemy

work path
1
Product discovery

Słuchamy uważnie tego, co chcesz stworzyć. Proponujemy warsztaty, na których wspólnie pracujemy nad celami i potrzebami. Przechodzimy od idei do MVP produktu oraz weryfikujemy jego założenia z użytkownikami.

2
Product design

Projektujemy aplikacje, które zawsze koncentrują się na użytkowniku i celach naszego Klienta. Tworzymy je stosując najlepsze praktyki UI i UX.

3
Development

Pracujemy zwinnie, co oznacza, że szybko adaptujemy się do zmieniających się wymagań i warunków na rynku. Nasz proces wytwórczy to sprawdzone metodyki pracy, które gwarantują najwyższą jakość.

4
Launch/production rollout/go live

Gdy produkt jest gotowy, dzielimy się nim z użytkownikami.

5
Product growth and support

Wdrożenie produktu to nie koniec. Dbamy i rozwijamy go dalej, biorąc pod uwagę „feedback” od użytkowników oraz wdrażając kolejne funkcjonalności.

W jakich technologiach pracujemy

Java

.NET

Spring Framework

Java script

Typescript

Kotlin

NodeJS

Angular

React JS

Bootstrap

ThymeLeaf

HTML

CSS

Sass

Webpack

Postgres

Oracle

Kafka

RabbitMQ

MySQL

Kubernetes

Docker

Jenkins

Azure

AWS

Google Cloud

Tomcat

Apache

C#

.NET Core

WPF

Blazor