Zapewnienie jakości i testowanie

Testujemy oprogramowanie wszystkich typów aplikacji, bez względu na technologię, platformę, czy model wytwarzania.

gesture

Testowanie systemów

Wykonujemy testy funkcjonalne oraz niefunkcjonalne wraz z kompleksową usługą przygotowania i zaplanowania testów z uwzględnieniem procedur i standardów w organizacji, wypracowania strategii i planu testów, zaprojektowania testów, wykonania oraz raportowania wyników.

all_inclusive

Testy integracyjne

Testujemy interfejsy oraz integrację systemów. Oferujemy usługi testów integracyjnych z użyciem indywidualnie dobranych narzędzi i skryptów automatycznych według modeli: top down, bottom up, big bang.

favorite_border

Testy wydajnościowe

Wykonujemy testy wydajnościowe i obciążeniowe w celu weryfikacji stopnia spełnienia wymagań określonych dla systemu, a także identyfikacji krytycznych punktów systemu. Podczas testów weryfikujemy są m.in. stabilność działania systemu, czasy odpowiedzi oraz zużycie zasobów infrastruktury.

Wdrożenie procesów testowych i narzędzi

Dopasowujemy procesy i aktywności testowe do modelu wytwarzania oprogramowania, kontekstu biznesowego, procedur organizacji.

Oferujemy wsparcie i doradztwo w obszarach: budowania zespołu testowego, modelowania procesu testowego, wdrożenia narzędzi do zarządzania testami, zarządzania konfiguracją, zarządzania defektami, automatyzacji testów funkcjonalnych,wydajnościowych oraz integracyjnych.

Doradztwo i audyt procesów testowych

Z wieloletniego doświadczenia wiemy jak specyficzne potrafią być realizowane projekty IT, i że każda organizacja kieruje się własnym, indywidualnym celem biznesowym.

Mając na uwadze ten kontekst doradzamy w wielu obszarach zapewnienia jakości oprogramowania: strategia procesu testowego, automatyzacja testów, wdrożenie narzędzi, budowanie i motywacja zespołu testowego, optymalizacja procesu testowego

Outsourcing testerów

Jesteśmy ludźmi z pasją do testowania oprogramowania. Każdy z nas specjalizuje się w wybranym obszarze i razem tworzymy doświadczony zespół.

Oferujemy usługę outsourcingu jako sposób na wsparcie procesów testowych w organizacjach. Tworzymy kompleksowe zespoły projektowe lub uzupełniamy już istniejące w wybranych obszarach testów.