Wprowadzenie i obsługa środowiska druku

Wyzwanie

eo Networks rozpoczęło współpracę z Randstad, globalnym liderem branży HR, specjalizującym się w usługach doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, w 2019 roku.

Klient zderzył się z problemem ciągłości działania i dostępności sprzętu, kluczowego do realizacji wewnętrznych procesów. Duże przestoje w dostępności sprzętu wpływały na wydajność pracy. Celem było poprawienie dostępności oraz optymalizacja usług druku i skanowania w organizacji, w oddziałach firmy na terenie całego kraju. Pojawiła się zatem potrzeba wymiany urządzeń drukujących, dostarczenia oprogramowania dla spersonalizowanych rozwiązań do zarządzania obiegiem dokumentów oraz zapewnienia wsparcia serwisowego dla dostarczonego rozwiązania.

Parametry projektu

Klient:
Randstad
Branża:
HR – doradztwo personalne, praca tymczasowa
Kraje:

Rozwiązanie

eo Networks wprowadziło u Klienta rozwiązanie globalne, które pozwoliło rozwiązać wcześniejsze problemy. Został przeprowadzony audyt środowiska druku na podstawie którego ustalono dalszy proces postępowania.

Klient zdecydował się na pełen zakres usług obejmujący dzierżawę sprzętu, wdrożenie oprogramowania do obsługi procesów elektronicznego obiegu dokumentów skanowanych w firmie, obsługę środowiska druku oraz wsparcie i obsługę serwisową całego rozwiązania. W trakcie całego procesu wymieniliśmy urządzenia na nowe, przeprowadziliśmy standaryzację, prekonfigurację i instalację ponad 200 urządzeń drukujących i kopiujących marek Brother oraz Epson. Nowe urządzenia objęliśmy obsługą serwisowo-eksploatacyjną oraz monitoringiem, który pozwala na proaktywne zamawianie materiałów.

Dodatkowo, udostępniliśmy system, który pozwala na archiwizowanie pełnej dokumentacji kandydatów i firm, która jest skanowana oraz wprowadzana do E-teczki. System ten jest dostosowany do różnych rodzajów sprzętów oraz w pełni zintegrowany z SAP.

Liczby

200

Ponad 200 urządzeń

20

lokalizacji Klienta