Dostawy sprzętu komputerowego i usług IT

Wyzwanie

eo Networks, będąc Partnerem Lenovo, został zaproszony przez Grupę PZU do udziału w postępowaniu na wybór dostawcy sprzętu komputerowego i usług IT.

Klient potrzebował rozwiązania obejmującego dobór konfiguracji sprzętu wg. dostarczonej specyfikacji technicznej, standaryzację i kompletację sprzętu w zestawy, dostawy do lokalizacji Klienta oraz zapewnienie wsparcia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego w okresie trwania kontraktu, w ponad 600 biurach PZU na terenie całego kraju.

Parametry projektu

Klient:
PZU
Branża:
Ubezpieczenia
Kraje:

Rozwiązanie

eo Networks nie ogranicza się do prostej dostawy pudełek ze sprzętem komputerowym. Dlatego cały proces współpracy rozpoczęliśmy od konsultacji i audytu potrzeb Klienta. Na tej podstawie dobraliśmy odpowiednie konfiguracje i modele sprzętu Lenovo, które spełniały zarówno wymagania funkcjonalne jak i bezpieczeństwa, co zapewniło standaryzację środowiska IT PZU.

Każdorazowo dokonujemy personalizacji i kompletacji sprzętu zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Zatem sprzęt komputerowy został przetestowany, wgrano obrazy systemu (dostarczone przez dział bezpieczeństwa Klienta), następnie wszystko zostało zinwentaryzowane i oznaczane zgodnie z procedurami PZU. Tak przygotowany sprzęt dostarczono do wskazanej siedziby Klienta.

Dzięki obsłudze Next Bussines Day Autoryzowanego Serwisu Partnerskiego Lenovo, jakim jest eo Networks, Klient ma gwarancję ciągłości pracy i braku przestojów związanych z niedostępnością sprzętu komputerowego. Nasze usługi są świadczone na terenie całego kraju.

Dedykowany zespół, dedykowane kanały komunikacji oraz ustandaryzowane procedury obsługi przygotowane i dostarczone przez eo Networks pozwoliły ograniczyć zaangażowanie zespołu IT Klienta w bieżącą obsługę sprzętową.

Liczby

20.000

Dostarczenie ponad 20 000 jednostek sprzętu komputerowego

600

Obsługa ponad 600 lokalizacji Klienta