Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. sprzedaży internetowej

Lokalizacja

Warszawa

Umowa

Umowa o pracę

Wynagrodzenie

do uzgodnienia

Wymagania

Must have:

Umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja

Zainteresowanie obszarem e-commerce oraz chęć do poszerzania wiedzy i umiejętności w tym zakresie

Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel)

Zdolność do nauki i szybkiej adaptacji

Umiejętność organizacji i dbałość o szczegóły

Nice to have:

Znajomość platform i narzędzi: Allegro, cStore, Enova

Obowiązki

Zarządzanie asortymentem produktów w sklepie internetowym, w tym dodawanie nowych produktów, aktualizacja cen, opisów i zdjęć

Monitorowanie i analiza trendów rynkowych w celu dostosowania oferty sklepu

Udzielanie wsparcia klientom w kwestiach związanych z produktami

Przygotowywanie raportów sprzedażowych

Zarządzanie wyświetlaniem produktów i kategoriami, publikacja wprowadzanych zmian

Ocena i monitorowanie konkurencji, w tym analiza cen i asortymentu

Obsługa zwrotów, wymian, reklamacji

Benefity

Opieka dedykowanego mentora

Szkolenia i warsztaty

Dostęp do biblioteki książek, webinarów i e-learningów

Spersonalizowane ścieżki rozwoju

Nowoczesny sprzęt

Pyszna świeżo mielona kawa

Nagrody jubileuszowe

Program poleceń pracowniczych

Imprezy integracyjne

Kafeteria benefitów

Jak do nas

dołączyć?

carier path
1

Wysyłasz do nas zgłoszenie

Zapoznajesz się z ofertami pracy i chcesz dołączyć do zespołu EO_, więc wysyłasz CV

2

Dzwonimy do Ciebie

Dzwonimy do Ciebie (rozmawiamy o Twoich umiejętnościach, doświadczeniu, potrzebach i oczekiwaniach). Opowiadamy o EO_ i odpowiadamy na pytania.

3

Spotykamy się

Czujemy obustronną chemię, więc umawiamy się rozmowę (stacjonarnie/online), na której sprawdzimy Twoje umiejętności. A Ty będziesz miał okazję nas lepiej poznać. Podejmujemy decyzję o ewentualnej współpracy.

4

Zaczynamy wspólną podróż

Gratulujemy Tobie i sobie. Jest chemia, Ty masz umiejętności, któych szukamy, a my jesteśmy pracodawcą, którego szukałeś. Witamy w EO_!