Inżynier - Technik serwisu

Lokalizacja

Bydgoszcz / praca mobilna / województwo kujawsko-pomorskie

Papier

Umowa o pracę

Wymagania

Must have:

Znajomość budowy komputerów, mile widziane doświadczenie serwisowe,

Dyspozycyjność, komunikatywność,

Minimum średnie wykształcenie techniczne, informatyczne lub elektroniczne,

Prawo jazdy kat. B.

Podstawowa znajomość języka angielskiego,

Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów,

Podstawy sieci,

Obowiązki

Terminowa realizacja zgłoszeń serwisowych,

Sporządzenie dokumentacji z realizacji zadania serwisowego (protokół),

Dojazd do klienta głównie w obszarze województwa kujawsko-pomorskiego,

Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta zgodną ze standardami firmy,

Raportowanie wykonanych zleceń w systemie.

Diagnostyka i naprawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego, wsparcie bezpośrednie klientów,

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

Instalacje i standaryzacje urządzeń,

Współpraca z Kierownikami Projektów nadzorującymi poszczególne procesy serwisowe,

Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

Benefity

Opieka dedykowanego mentora

Szkolenia i warsztaty

Dostęp do biblioteki książek, webinarów i e-learningów

Spersonalizowane ścieżki rozwoju

Praca w biurze, hybrydowa lub zdalna

Elastyczne godziny pracy

Nowoczesny sprzęt

Pyszna świeżo mielona kawa

Kafeteria benefitów

Imprezy integracyjne

Program poleceń pracowniczych

Jak do nas

dołączyć?

carier path
1

Wysyłasz do nas zgłoszenie

Zapoznajesz się z ofertami pracy i chcesz dołączyć do zespołu EO_, więc wysyłasz CV

2

Dzwonimy do Ciebie

Dzwonimy do Ciebie (rozmawiamy o Twoich umiejętnościach, doświadczeniu, potrzebach i oczekiwaniach). Opowiadamy o EO_ i odpowiadamy na pytania.

3

Spotykamy się

Czujemy obustronną chemię, więc umawiamy się rozmowę (stacjonarnie/online), na której sprawdzimy Twoje umiejętności. A Ty będziesz miał okazję nas lepiej poznać. Podejmujemy decyzję o ewentualnej współpracy.

4

Zaczynamy wspólną podróż

Gratulujemy Tobie i sobie. Jest chemia, Ty masz umiejętności, któych szukamy, a my jesteśmy pracodawcą, którego szukałeś. Witamy w EO_!