Inżynier – Technik serwisu

Lokalizacja

Zielona Góra / Warszawa – praca mobilna

Umowa

Umowa o pracę

Wymagania

Must have:

Doświadczenie w pracy na stanowisku technik/inżynier serwisu

Minimum średnie wykształcenie techniczne, informatyczne lub elektroniczne

Znajomość j. angielskiego – minimum czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej będzie dodatkowym atutem

Dyspozycyjność, komunikatywność, empatia

Wiedza z zakresu serwisowania sprzętu RTV/AGD

Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów

Prawo jazdy kat B

Samodzielność w działaniu, uczciwość i zaangażowanie

Obowiązki

Obsługa serwisowa sprzętu RTV i AGD produkcji Samsung w miejscu instalacji u Klientów

Współpraca z Kierownikiem Projektu nadzorującym proces serwisowy

Dbanie o pozytywny wizerunek firmy eo Networks

Diagnozowanie i usuwanie usterek sprzętu

Dbałość o wysoką jakość obsługi Klienta

Raportowanie wykonanych zadań serwisowych

Benefity

Szkolenia techniczne i proceduralne na przedstawionym stanowisku

Narzędzia pracy (wyposażenie techniczne, samochód, infrastruktura IT)

Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie współpracującej liderem rynku sprzętu RTV/AGD

Możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwo w szkoleniach technicznych wewnętrznych i zewnętrznych

Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę składające się z podstawy oraz systemu premiowego

Pozytywną atmosferę pracy.

Jak do nas

dołączyć?

carier path
1

Wysyłasz do nas zgłoszenie

Zapoznajesz się z ofertami pracy i chcesz dołączyć do zespołu EO_, więc wysyłasz CV

2

Dzwonimy do Ciebie

Dzwonimy do Ciebie (rozmawiamy o Twoich umiejętnościach, doświadczeniu, potrzebach i oczekiwaniach). Opowiadamy o EO_ i odpowiadamy na pytania.

3

Spotykamy się

Czujemy obustronną chemię, więc umawiamy się na rozmowę (stacjonarnie/online), na której sprawdzimy Twoje umiejętności. A Ty będziesz miał okazję nas lepiej poznać. Podejmujemy decyzję o ewentualnej współpracy.

4

Zaczynamy wspólną podróż

Gratulujemy Tobie i sobie. Jest chemia, Ty masz umiejętności, któych szukamy, a my jesteśmy pracodawcą, którego szukałeś. Witamy w EO_!