Business Development Manager

Lokalizacja

Warszawa / praca stacjonarna, praca hybrydowa

Papier

Umowa o pracę

Dziengi

8 000 – 9 000 zł zł brutto / mies

Wymagania

Must have:

znajomość rynku w zakresie rozwiązań IT

doświadczenie na podobnym stanowisku

umiejętność samodzielnego organizowania swojej pracy

wysoko rozwinięte umiejętności negocjacji, prezentacji i komunikacji interpersonalnej

prawo jazdy kat. B.

Obowiązki

aktywna sprzedaż i promowanie produktów takich jak: rozwiązania Digital Signage (panele LED, video wall, monitory instalacyjne), rozwiązania druku (urządzenia drukujące, systemy wydruków, umowy i pakiety serwisowo-eksploatacyjne), sprzęt komputerowy (stacje robocze, notebooki, monitory)

aktywne pozyskiwanie klienta instytucjonalnego i komercyjnego

negocjowanie warunków handlowych

realizacja wyznaczonego budżetu

współpraca z dotychczasowymi klientami

budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientem

monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, działań konkurencji i wyników sprzedażowych

raportowanie sprzedaży

Benefity

Opieka dedykowanego mentora

Szkolenia i warsztaty

Dostęp do biblioteki książek, webinarów i e-learningów

Spersonalizowane ścieżki rozwoju

Praca w biurze, hybrydowa lub zdalna

Elastyczne godziny pracy

Nowoczesny sprzęt

Pyszna świeżo mielona kawa

Śniadania firmowe

Imprezy integracyjne

Jak do nas

dołączyć?

carier path
1

Wysyłasz do nas zgłoszenie

Zapoznajesz się z ofertami pracy i chcesz dołączyć do zespołu EO_, więc wysyłasz CV

2

Dzwonimy do Ciebie

Dzwonimy do Ciebie (rozmawiamy o Twoich umiejętnościach, doświadczeniu, potrzebach i oczekiwaniach). Opowiadamy o EO_ i odpowiadamy na pytania.

3

Spotykamy się

Czujemy obustronną chemię, więc umawiamy się rozmowę (stacjonarnie/online), na której sprawdzimy Twoje umiejętności. A Ty będziesz miał okazję nas lepiej poznać. Podejmujemy decyzję o ewentualnej współpracy.

4

Zaczynamy wspólną podróż

Gratulujemy Tobie i sobie. Jest chemia, Ty masz umiejętności, któych szukamy, a my jesteśmy pracodawcą, którego szukałeś. Witamy w EO_!