Asystent / Asystentka ds. administracji i rozliczeń

Lokalizacja

Warszawa / praca stacjonarna

Papier

Umowa o pracę

Wymagania

Must have:

Doświadczenie w obsłudze administracyjnej biura

Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, rzetelność, dokładność, umiejetność szybkiego uczenia się

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Bardzo dobra obsługa komputera w tym pakietu Office

Zaangażowanie w powierzone zadania i odpowiedzialność za ich realizację

Mile widziana znajomość podstaw rachunkowości

Obowiązki

Zapewnienie prawidłowej obsługi Biura oraz prawidłowego obiegu dokumentacji w Spółce

Koordynacja spotkań i obsługa sal konferencyjnych

Zarządzanie najmowaną powierzchnią w siedzibie firmy oraz komunikacja z administratorem budynku

Wprowadzanie faktur do systemu enova

Realizacja bieżących zadań zleconych przez Zarząd Spółki oraz przez szefów działów/managerów i osoby wyznaczone przez Zarząd

Obsługa sekretariatu (goście, spotkania, klienci, obsługa poczty tradycyjnej i kurierskiej)

Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem biura i sprzętów biurowych, zaopatrywanie firmy w materiały biurowe i eksploatacyjne, a także w artykuły spożywcze i przemysłowe

Pomoc w organizacji wyjazdów służbowych (rezerwacja hoteli, zamawianie biletów etc.) oraz imprez firmowych

Archiwizacja umów z klientami / dostawcami / odbiorcami w systemie

Benefity

Opieka dedykowanego mentora

Szkolenia i warsztaty

Dostęp do biblioteki książek, webinarów i e-learningów

Spersonalizowane ścieżki rozwoju

Nowoczesny sprzęt

Pyszna świeżo mielona kawa

Imprezy integracyjne

Elastyczne godziny pracy

Kafeteria benefitów

Program poleceń pracowniczych

Jak do nas

dołączyć?

carier path
1

Wysyłasz do nas zgłoszenie

Zapoznajesz się z ofertami pracy i chcesz dołączyć do zespołu EO_, więc wysyłasz CV

2

Dzwonimy do Ciebie

Dzwonimy do Ciebie (rozmawiamy o Twoich umiejętnościach, doświadczeniu, potrzebach i oczekiwaniach). Opowiadamy o EO_ i odpowiadamy na pytania.

3

Spotykamy się

Czujemy obustronną chemię, więc umawiamy się rozmowę (stacjonarnie/online), na której sprawdzimy Twoje umiejętności. A Ty będziesz miał okazję nas lepiej poznać. Podejmujemy decyzję o ewentualnej współpracy.

4

Zaczynamy wspólną podróż

Gratulujemy Tobie i sobie. Jest chemia, Ty masz umiejętności, któych szukamy, a my jesteśmy pracodawcą, którego szukałeś. Witamy w EO_!