Senior System Administrator

Lokalizacja

Warszawa / Tarnobrzeg / Białystok / Poznań lub praca zdalna / hybrydowa

Umowa

Umowa o pracę / kontrakt b2b

Wynagrodzenie

10 000 – 16 000 zł brutto / mies. (uop)
15 000 – 22 000 zł netto / mies. (b2b)

Wymagania

Must have:

dobra znajomość systemu Linux (preferowane dystrybucje Oracle Linux, Redhat Enterprise Linux)

bardzo dobra znajomość Ansible

znajomość zagadnień administracyjnych dotyczących baz danych (preferowane Oracle, MariaDB, PostgreSQL)

dobra znajomość zagadnień konteneryzacji (podman/docker) i wirtualizacji (KVM)

dobra znajomość Apache

dobra znajomość zagadnień sieciowych (np. Juniper, Fortigate, Ubiquiti, Dell, PF, Mikrotik, OpenVPN)

przynajmniej jeden skryptowy język programowania (np. python, bash)

bardzo dobra znajomość języka polskiego

znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i w piśmie

bardzo dobra komunikatywność

umiejętność pracy w zespole

minimum 5 lat doświadczenia

Nice to have:

znajomość technologii chmury publicznej (Azure)

znajomość technologii chmury prywatnej (OpenStack

znajomość Nagios

otwartość na rozwiązania Open Source

doświadczenie w aktualizacjach i migracjach systemów (np. leapp)

doświadczenie w pracy Windows Server i Active Directory

doświadczenie z innymi systemami (np. Debian, OpenBSD)

administracja usługami Tomcat, Bind, Zimbra, Exim, Red Hat Cluster

znajomość narzędzi deweloperskich takich jak Gitlab, Github, Azure DevOps, Jenkins, Sonar, Nexus

znajomość Red Hat Satellite/Foreman

doświadczenie z Kubernetes

znajomość technologii VoIP oraz Asterisk

certyfikaty RHCE, Azure, Google Cloud, Oracle, ITIL, CCNP

Obowiązki

administracja systemami w infrastrukturze własnej i klientów, usługami w chmurze i bazami danych

automatyzacja

reagowanie na awarie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów

dostarczanie i utrzymanie narzędzi dla potrzeb zespołu deweloperskiego

tworzenie i uaktualnianie dokumentacji technicznej

tworzenie i utrzymanie środowisk testowych i produkcyjnych

wsparcie dla zespołu pierwszej linii i tworzenie procedur

bieżące wsparcie techniczne dla użytkowników systemów i infrastruktury IT

wsparcie zespołu deweloperskiego i klientów w zakresie projektowania, instalacji i utrzymania infrastruktury oraz procesów CI/CD

Benefity

Opieka dedykowanego mentora

Szkolenia i warsztaty

Dostęp do biblioteki książek, webinarów i e-learningów

Spersonalizowane ścieżki rozwoju

Praca w biurze, hybrydowa lub zdalna

Elastyczne godziny pracy

Nowoczesny sprzęt

Pyszna świeżo mielona kawa

Kafeteria benefitów

Imprezy integracyjne

Program poleceń pracowniczych

Nagrody jubileuszowe

Jak do nas

dołączyć?

carier path
1

Wysyłasz do nas zgłoszenie

Zapoznajesz się z ofertami pracy i chcesz dołączyć do zespołu EO_, więc wysyłasz CV

2

Dzwonimy do Ciebie

Dzwonimy do Ciebie (rozmawiamy o Twoich umiejętnościach, doświadczeniu, potrzebach i oczekiwaniach). Opowiadamy o EO_ i odpowiadamy na pytania.

3

Spotykamy się

Czujemy obustronną chemię, więc umawiamy się rozmowę (stacjonarnie/online), na której sprawdzimy Twoje umiejętności. A Ty będziesz miał okazję nas lepiej poznać. Podejmujemy decyzję o ewentualnej współpracy.

4

Zaczynamy wspólną podróż

Gratulujemy Tobie i sobie. Jest chemia, Ty masz umiejętności, któych szukamy, a my jesteśmy pracodawcą, którego szukałeś. Witamy w EO_!