Zrealizowaliśmy ponad 200 projektów naszych
Klientów!

Stwórz nowoczesną aplikację webową z doświadczonym zespołem, który zrozumie Twoje potrzeby i zaproponuje najlepsze rozwiązania

01

Dopasuj aplikację do swoich potrzeb

Aplikację budujemy specjalnie dla Ciebie, nie jest to produkt z półki. Każde rozwiązanie tworzymy z myślą o Twoich celach, dzięki temu spełniamy Twoje unikalne wymagania biznesowe

02

Zaprojektuj interfejs, który pokochają użytkownicy

Na każdym etapie pracy nad projektem, nasi specjaliści dbają o to, żeby korzystanie z tworzonej aplikacji było intuicjyne, angażowało użytkowników i sprawiało im przyjemność.

03

Twórz aplikację w oparciu o nowoczesne technologie

Nasze projekty opieramy o najnowsze technologie. To pozwala oszczędzić Twój czas i pieniądze oraz zapewnić, że Twój produkt jest bezpieczny, a jego rozwój może być z łatwością realizowany przez najbliższe lata.

04

Nigdy nie zapominaj o bezpieczeństwie

Jesteśmy na bieżąco ze standardami dotyczącymi bezpieczeństwa. Zawsze dbamy o to, żeby nasze aplikacje spełniały najwyższe standardy pod tym kątem.

05

Zapewnij szybkie i płynne działania

Na pozytywne doświadczenie korzystania z aplikacji wpływają nie tylko jej wygląd i intuicyjna obsługa, ale równeż szybkie działanie. Tworząc i rozwijając aplikacje nigdy nie zapominany o ich wydajności.

06

Bądź gotowy na rozwój

Sukces na rynku to często zdolność do szybkiej adaptacji. Nasze aplikacje są zawsze gotowe na wzrost ruchu, integracje z nowymi usługami i dalszy rozwój.

Zobacz jak

pracujemy

work path
1

Product discovery

Słuchamy uważnie tego, co chcesz stworzyć. Proponujemy warsztaty, na których wspólnie pracujemy nad celami i potrzebami. Przechodzimy od idei do MVP produktu oraz weryfikujemy jego założenia z użytkownikami.

2

Product design

Projektujemy aplikacje, które zawsze koncentrują się na użytkowniku i celach naszego Klienta. Tworzymy je stosując najlepsze praktyki UI i UX.

3

Development

Pracujemy zwinnie, co oznacza, że szybko adaptujemy się do zmieniających się wymagań i warunków na rynku. Nasz proces wywtórczy to sprawdzone metodyki pracy, które gwarantują najwyższą jakość.

4

Launch/production rollout/go live

Gdy produkt jest gotowy, dzielimy się nim z użytkownikami.

5

Product growth and support

Wdrożenie produktu to nie koniec. Dbamy i rozwijamy go dalej biorąc pod uwagę “feedback” od użytkowników oraz wdrażając kolejne funkcjonalności.

work path

W jakich

technologiach

pracujemy

Produkty naszych prac dają wymierne korzyści i są niezbędnym elementem monitorowania postępu, stopnia realizacji Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod bibendum laoreet. Proin gravida dolor sit amet lacus accumsan et viverra justo commodo.

Java
Java script
Bootstrap
Kubernetes
Spring Framework
Postgres
Spring Framework
Postgres
Bootstrap
Kubernetes
Spring Framework
Postgres
Spring Framework
Postgres
Java
Java script

Dbamy o

jakość

What client said

GeoPost

Chaos is what we’ve lost touch with. This is why it is given a bad name. It is feared by the dominant archetype of our world, which is Ego, which clenches because its existence is defined in terms of control.

Damien Laisney

Portfolio Manager, GeoPost

Say hi
to Michał, our sales
team leader.

See the

case studies