Semilac

Solidny partner to pierwsza rzecz, która przychodzi mi na myśl gdybym chciał opisać współpracę z eo Networks. Razem udało nam się wdrożyć na rynek jedną z najlepszych polskich aplikacji w kategorii „beauty”. Fantastyczny i zaangażowany zespół, wielka pasja którą widać w codziennej pracy. Życzę każdemu takiego partnera.

Tomasz Lipiński Dyrektor E-commerce - Semilac, Nesperta
Semilac

Jednym z największych atutów eo Networks jest ich zdolność do zrozumienia potrzeb i oczekiwań swoich klientów. Przed rozpoczęciem projektu dogłębnie analizują wymagania i zapewniają, że aplikacja mobilna jest dopasowana do indywidualnych potrzeb biznesowych. Ich podejście skoncentrowane na klientach przekłada się na tworzenie aplikacji, które są intuicyjne i łatwe w nawigacji dla użytkowników. Skupiają się na zapewnieniu optymalnego doświadczenia użytkownika, co przekłada się na wyższą satysfakcję klientów.

Maciej BujakActivation Manager
Semilac

eo Networks okazało się dla nas idealnym wykonawcą przy wdrożeniu aplikacji mobilnej “Mój Semilac”. Zespół wykazał się nie tylko profesjonalizmem i elastycznością, ale także świetnym podejściem do klienta. Dzięki temu udało nam się szybko i sprawnie wprowadzić gotowe rozwiązanie na rynek. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów naszej współpracy i szczerze polecamy tę firmę jako partnera godnego zaufania.

Sebastian UrbaniakSpecjalista ds. E-commerce