myDPD – DPDgroup

When I first arrived in DPD, it was my very first IT job. You have made my experience feel a lot better. Furthermore, I didn’t have a lot of “management and organisation” training, so most of what I have learned as a PM, I learned from you all. I consider that any success or compliment I received in my role as IT PM is thanks to you. Every issue I faced you have managed to help me fix. You guys are truly the best at what you do.

Hamza ZaidmyDPD Framework & mobile ITPM | Consumer Solutions | Processes, Information Technology & Digital
Semilac

Solidny partner to pierwsza rzecz, która przychodzi mi na myśl gdybym chciał opisać współpracę z eo Networks. Razem udało nam się wdrożyć na rynek jedną z najlepszych polskich aplikacji w kategorii „beauty”. Fantastyczny i zaangażowany zespół, wielka pasja którą widać w codziennej pracy. Życzę każdemu takiego partnera.

Tomasz Lipiński Dyrektor E-commerce - Semilac, Nesperta
Semilac

Jednym z największych atutów eo Networks jest ich zdolność do zrozumienia potrzeb i oczekiwań swoich klientów. Przed rozpoczęciem projektu dogłębnie analizują wymagania i zapewniają, że aplikacja mobilna jest dopasowana do indywidualnych potrzeb biznesowych. Ich podejście skoncentrowane na klientach przekłada się na tworzenie aplikacji, które są intuicyjne i łatwe w nawigacji dla użytkowników. Skupiają się na zapewnieniu optymalnego doświadczenia użytkownika, co przekłada się na wyższą satysfakcję klientów.

Maciej BujakActivation Manager
Semilac

eo Networks okazało się dla nas idealnym wykonawcą przy wdrożeniu aplikacji mobilnej “Mój Semilac”. Zespół wykazał się nie tylko profesjonalizmem i elastycznością, ale także świetnym podejściem do klienta. Dzięki temu udało nam się szybko i sprawnie wprowadzić gotowe rozwiązanie na rynek. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów naszej współpracy i szczerze polecamy tę firmę jako partnera godnego zaufania.

Sebastian UrbaniakSpecjalista ds. E-commerce
DPDgroup

First of all – A big thanks to EO and RMP team for your involvement and proactivity. I had the chance to have some interactions with Joanna (Project Manager) and she was a key to this success. She was on all topics, very well organized, very proactive and covering us a lot. She definitively moved beyond her role and I believe we would not have succeeded without that. Additionally, all the team is very reactive and involved.
Again: Thanks very much …

Arnaud LE BRUN de CHARMETTESShipper Solution Lead, DPDgroup
Plus Bank

Od kilku lat użytkujemy systemy informatyczne według rozwiązania autorskiego EO Networks obsługujące około miliona operacji każdego miesiąca. Tak więc mamy nadal milion powodów, aby tę współpracę kontynuować.

Sławomir HorodeckiDyrektor Biura Operacji Finansowych, Plus Bank
Geopost – DPDgroup

Competent, professional, efficient & agile resume the EO networks provider. As client, I had the chance to collaborate with EO for more then three years and achieve very nice milestones. Great work & nice synergy in the team

Lamyae ZEROUALIIT Product Manager, Geopost - DPDgroup
Telefonica O2

I had the pleasure of working together with eo Networks for 8 years, between 2012 and 2020. The one thing that I appreciated most as a customer was that whenever faced with new challenges eo Networks demonstrated an unwavering commitment to pragmatism and this allowed us to always focus on achieving the best results. The team was dedicated, efficient and highly competent. The biggest complement I can pay is that it was fun working with the team and I would do so again if the opportunity arose. I’d like to thank eo Networks for their great commitment – they made my product feel like our product.

Aidan JohnstoneSenior Project/Demand Manager at Telefónica Germany GmbH & Co. OHG
Open Life

Firma eo Networks jest od wielu lat partnerem technologicznym Open Life. Odpowiada za rozwój i utrzymanie jednego z naszych głównych systemów. Nigdy nie zawiedli. Zawsze mogliśmy liczyć na partnerską i efektywną współpracę.

Adam HlebowiczDyrektor Departamentu Informatyki Open Life TU Życie S.A.
DPDgroup IT Solutions

Od siedmiu lat współpracuję z firmą EO Networks i oceniam tę współpracę bardzo pozytywnie. Zakres usług świadczonych przez EO, do którego się odnoszę, to wsparcie i utrzymanie aplikacji. Postrzegam EO jako rzetelnego partnera i odpowiedzialnego dostawcę. Bardzo doceniam profesjonalizm zespołu, zaangażowanie osób z którymi współpracuję, gotowość do szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych. Mam poczucie bezpieczeństwa mając EO za partnera w utrzymywaniu aplikacji istotnych dla naszego biznesu. Zdecydowanie polecam współpracę z firmą EO Networks.

Joanna WojnarowskaHead of Group Solutions IT Support, DPDgroup IT Solutions