Open Life

Firma eo Networks jest od wielu lat partnerem technologicznym Open Life. Odpowiada za rozwój i utrzymanie jednego z naszych głównych systemów. Nigdy nie zawiedli. Zawsze mogliśmy liczyć na partnerską i efektywną współpracę.

Adam HlebowiczDyrektor Departamentu Informatyki Open Life TU Życie S.A.
IT Suppor

Od siedmiu lat współpracuję z firmą EO Networks i oceniam tę współpracę bardzo pozytywnie. Zakres usług świadczonych przez EO, do którego się odnoszę, to wsparcie i utrzymanie aplikacji. Postrzegam EO jako rzetelnego partnera i odpowiedzialnego dostawcę. Bardzo doceniam profesjonalizm zespołu, zaangażowanie osób z którymi współpracuję, gotowość do szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych. Mam poczucie bezpieczeństwa mając EO za partnera w utrzymywaniu aplikacji istotnych dla naszego biznesu. Zdecydowanie polecam współpracę z firmą EO Networks.

Joanna WojnarowskaHead of Group Solutions IT Support
DPD

When I first arrived in DPD, it was
my very first IT job. You have made my experience feel a
lot better. Every issue I faced, you have managed to help me fix.
You guys are truly the best at what you do.

Hamza ZaidmyDPD Framework & mobile ITPM

Dla mnie EO to grupa niesamowitych ludzi, którzy bardzo lubią ze sobą pracować i na których zawsze można polegać. Każdy tu traktowany jest indywidualnie i bardziej jak „członek rodziny” niż „pracownik”. W codziennej pracy EO daje nam dużą swobodę, pozwala na ciągłe doskonalenie się, testowanie nowych metod pracy i koncentrowanie się na tym, co sprawdza się najlepiej. Idealne miejsce dla osób, które nie lubią stać w miejscu i dla których ważne jest, aby ich głos miał znaczenie!

Katarzyna ZiółkowskaHead of IT Analysis

Kiedy piętnaście lat temu rozpoczynałem pracę w EO do głowy mi nie przyszło, że zostanę na tak długo. Cenię firmę za to, że przez ten cały czas mogłem i dalej mogę się rozwijać. Realizuję projekty w międzynarodowych zespołach zawsze w gronie specjalistów najwyższej klasy. Fakt, to mógłbym mieć też w innych firmach. Jednak EO ze swoją niekorporacyjną atmosferą pozwala mi nieustannie czuć, że mój głos ma znaczenie. Wspólnie budujemy tutaj przestrzeń do realizacji naszych celów.

Tomasz SokółTeam Leader, Architekt

W EO najbardziej cenię kontakt z nietuzinkowymi ludźmi, których tutaj spotkałem oraz utrzymującą się od początku przyjazną atmosferę. Tutaj udaje się połączyć osoby skupione na swoich zadaniach z takimi, które żyją współpracą zespołu i znaleźć pozytywny napęd dla wszystkich.

Michał GadSenior Service Manager

Lubię EO, bo daje mi zarówno swobodę działania, jak i wsparcie techniczne oraz możliwość nieustannego rozwoju. Moje decyzje mają rzeczywisty wpływ na sukces firmy. Warto tu pracować, bo wiem, że jestem „małym”, jednak bardzo ważnym trybem napędzającym ogromne projekty. Praca to nie tylko miejsce, lecz także ludzie, którzy ją wykonują, a jak pracować to tylko z najlepszymi.

Adrian LenartInżynier serwisu, Serwis NEOS

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie panują jasne zasady i jesteś wynagradzany proporcjonalnie do nakładów pracy – to tutaj. Jeżeli ważne jest dla ciebie wsparcie merytoryczne i narzędziowe na każdym etapie projektu – to też tutaj. A jeżeli chcesz się przekonać, że hierarchia organizacyjna nie wyklucza partnerskich relacji – to zdecydowanie tutaj.

Paweł GłuchowskiInżynier serwisu, Serwis NEOS

EO Networks to po prostu fajne miejsce, w którym chce się pracować. Nie pracuje się tu jak w korpo, bardziej jak w „rodzinnej” firmie gdzie wszyscy się wspierają i mogą na siebie liczyć. Mówimy sobie po imieniu, co nie tworzy dodatkowych barier i integruje zespół. Pracujemy zespołowo: razem dążymy do osiągnięcia celów i razem się cieszymy, kiedy się to uda. Pracownicy mają możliwość rozwoju dzięki darmowy szkoleniom, pomocy bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów, a także kadry kierowniczej, która zna się na tym co ma robić. Zgranie, integracja, zaangażowanie każdego pracownika, czego chcieć więcej?

Grzegorz TyczyńskiInżynier serwisu, Serwis IT

W EO cenię sobie świetną, przyjacielską wręcz atmosferę w całym zespole, której wszyscy zawdzięczamy motywację i organizację na wysokim poziomie. Firma zapewnia komfortowe miejsce pracy z możliwością rozwoju oraz wszelkie potrzebne narzędzia, aby działać sprawnie i skutecznie. Tutaj da się odczuć, że liczy się pracownik.

Daniel DomańskiInżynier serwisu, Serwis IT