Plus Bank

Od kilku lat użytkujemy systemy informatyczne według rozwiązania autorskiego EO Networks obsługujące około miliona operacji każdego miesiąca. Tak więc mamy nadal milion powodów, aby tę współpracę kontynuować.

Sławomir HorodeckiDyrektor Biura Operacji Finansowych, Plus Bank
Geopost – DPDgroup

Competent, professional, efficient & agile resume the EO networks provider. As client, I had the chance to collaborate with EO for more then three years and achieve very nice milestones. Great work & nice synergy in the team

Lamyae ZEROUALIIT Product Manager, Geopost - DPDgroup
Telefonica O2

I had the pleasure of working together with eo Networks for 8 years, between 2012 and 2020. The one thing that I appreciated most as a customer was that whenever faced with new challenges eo Networks demonstrated an unwavering commitment to pragmatism and this allowed us to always focus on achieving the best results. The team was dedicated, efficient and highly competent. The biggest complement I can pay is that it was fun working with the team and I would do so again if the opportunity arose. I’d like to thank eo Networks for their great commitment – they made my product feel like our product.

Aidan JohnstoneSenior Project/Demand Manager at Telefónica Germany GmbH & Co. OHG
Open Life

Firma eo Networks jest od wielu lat partnerem technologicznym Open Life. Odpowiada za rozwój i utrzymanie jednego z naszych głównych systemów. Nigdy nie zawiedli. Zawsze mogliśmy liczyć na partnerską i efektywną współpracę.

Adam HlebowiczDyrektor Departamentu Informatyki Open Life TU Życie S.A.
DPDgroup IT Solutions

Od siedmiu lat współpracuję z firmą EO Networks i oceniam tę współpracę bardzo pozytywnie. Zakres usług świadczonych przez EO, do którego się odnoszę, to wsparcie i utrzymanie aplikacji. Postrzegam EO jako rzetelnego partnera i odpowiedzialnego dostawcę. Bardzo doceniam profesjonalizm zespołu, zaangażowanie osób z którymi współpracuję, gotowość do szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych. Mam poczucie bezpieczeństwa mając EO za partnera w utrzymywaniu aplikacji istotnych dla naszego biznesu. Zdecydowanie polecam współpracę z firmą EO Networks.

Joanna WojnarowskaHead of Group Solutions IT Support, DPDgroup IT Solutions
Geopost – DPDgroup

When I first arrived in DPD, it was
my very first IT job. You have made my experience feel a
lot better. Every issue I faced, you have managed to help me fix.
You guys are truly the best at what you do.

Hamza ZaidmyDPD Framework & mobile IT Product Manager, Geopost - DPDgroup

Dla mnie EO to grupa niesamowitych ludzi, którzy bardzo lubią ze sobą pracować i na których zawsze można polegać. Każdy tu traktowany jest indywidualnie i bardziej jak „członek rodziny” niż „pracownik”. W codziennej pracy EO daje nam dużą swobodę, pozwala na ciągłe doskonalenie się, testowanie nowych metod pracy i koncentrowanie się na tym, co sprawdza się najlepiej. Idealne miejsce dla osób, które nie lubią stać w miejscu i dla których ważne jest, aby ich głos miał znaczenie!

Katarzyna ZiółkowskaHead of IT Analysis

Kiedy piętnaście lat temu rozpoczynałem pracę w EO do głowy mi nie przyszło, że zostanę na tak długo. Cenię firmę za to, że przez ten cały czas mogłem i dalej mogę się rozwijać. Realizuję projekty w międzynarodowych zespołach zawsze w gronie specjalistów najwyższej klasy. Fakt, to mógłbym mieć też w innych firmach. Jednak EO ze swoją niekorporacyjną atmosferą pozwala mi nieustannie czuć, że mój głos ma znaczenie. Wspólnie budujemy tutaj przestrzeń do realizacji naszych celów.

Tomasz SokółTeam Leader, Architekt

W EO najbardziej cenię kontakt z nietuzinkowymi ludźmi, których tutaj spotkałem oraz utrzymującą się od początku przyjazną atmosferę. Tutaj udaje się połączyć osoby skupione na swoich zadaniach z takimi, które żyją współpracą zespołu i znaleźć pozytywny napęd dla wszystkich.

Michał GadSenior Service Manager

Lubię EO, bo daje mi zarówno swobodę działania, jak i wsparcie techniczne oraz możliwość nieustannego rozwoju. Moje decyzje mają rzeczywisty wpływ na sukces firmy. Warto tu pracować, bo wiem, że jestem „małym”, jednak bardzo ważnym trybem napędzającym ogromne projekty. Praca to nie tylko miejsce, lecz także ludzie, którzy ją wykonują, a jak pracować to tylko z najlepszymi.

Adrian LenartInżynier serwisu, Serwis NEOS