Informacje o spółce

eo Networks S.A. jest firmą specjalizującą się w tworzeniu i utrzymaniu rozwiązań software’owych, a także w świadczeniu usług serwisowych na rynku korporacyjnym i w sektorze publicznym. Oferujemy usługi w zakresie budowy dedykowanych rozwiązań, portali, systemów transakcyjnych, narzędzi komunikacyjnych, architektury informacji oraz zarządzania treścią, systemów klasy CRM i ERP.

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania od podstaw (custom development). Wdrażamy również rozwiązania firm trzecich. Tworzymy aplikacje webowe i desktopowe. Jesteśmy gotowi do tworzenia pełnych ekspertyz dotyczących wyboru rozwiązań sprzętowych, sieciowych oraz oprogramowania.

Nasza firma jako partner największych światowych dostawców sprzętu, świadczy szeroki wachlarz usług serwisowych, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz usług help-desk na terenie całego kraju

Zespół eo Networks to ponad 200 specjalistów z zakresu budowy rozwiązań softwarowych oraz ponad 150 serwisantów. Działamy od 2001 na terenie Polski i EU.